ALCATEL ONETOUCH POP 3

14,990 L

SKU: 5374 Categories: ,
  • Description
  • Reviews (0)

Description

Telefon Alcatel OneTouch Pop 3

Shijoni performacen e Smartphonit Pop 3 5.5″ nga Alcatel Onetouch, me 1GB RAM dhe procesor i shpejte Quad-Core 1.1GHz.

Memorje 8GB e cila mund te zgjerohet edhe me 128GB te tjera nese i vendosni nje karte Micro SD.
POP 3 ka madhesi ekrani 5.5″ TFT LCD me prekje ne disa pika njeheresh. Per fotografi, regjistrime dhe biseda me video, telefoni ka kamer kryesore me flesh 8MP dhe kamera dytesore 2MP.
Rrjeti 4G LTE, lidhje wireless, bluetooth 4.0 mundesojne qe te lidheni me internet te shpejte dhe cdo pajisje tjeter per te shkembyer informacione. Bateria 2500mAh mundeson disa ore argetimi me nje karikim te plote.
Shijoni mijera aplikacione te sistemit operativ Android 5.1 Lollipop

Reviews

There are no reviews yet. Add a review

Copyrighted Image