Mirësevini në Smartphone Shop!

Mirësevini në Smartphone Shop!

Samsung A22

21,500L26,390L

Wrapped Gift on Samsung One UI 4.0 Aksesorë dhuratë.
Shield on WhatsApp 2.21.23.23 Garanci 24 muaj.
Delivery Truck on Samsung One UI 4.0 Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë.

SKU: sps00004 Kategori: ,

 

Modeli I RI, 4G
Memoria 64 Gb
Ram 4 GB
Proçesori Octa-core
Ekrani 6,6 ich – Super AMOLED Display
Kamera 48MP/5MP/2MP dhe Front Camera 8MP
Memory Card Slot PO
Bateria Li-Po 5000 mAh, Fast Charging 15w
Gjendja

I Ri

Memoria

128GB/ 6GB Ram, 64GB/ 4GB Ram