,

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max

30,900L

Wrapped Gift on Samsung One UI 4.0 Aksesorë dhuratë.
Shield on WhatsApp 2.21.23.23 Garanci 24 muaj.
Delivery Truck on Samsung One UI 4.0 Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë.

 

Modeli I Ri, ne kuti
Memoria 128 Gb
Ekrani 6.67″- AMOLED
Ram 6GB
Proçesori Qualcomm SM7150 Snapdragon 732G
OS Android 11, MIUI 12
Kamera 108MP/ 8MP/ 5MP/ 2MP dhe Front Camera 16MP
Bateria Li-Po 5020 mAh
Sensor Fingerprint
Gjendja

I Ri

Memoria

128GB/ 6GB Ram

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max